Zaproszenie na otwarcie wystawy CALL ME ISZA. ŻEŃSZCZYZNA: ŻYDOWSKO-POLSKIE DZIEDZICTWO KOBIET

2024-04-19

19 kwietnia 2024 r. o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach przy ul. Szkolnej 43 otwarta zostanie wystawa "Call me Isza. Żeńszczyzna: żydowsko-polskie dziedzictwo kobiet".

O historiach zwyczajnych i niezwykłych dobczyckich kobiet, Żydówek, opowie Elżbieta Polończyk-Moskal.

Wystawa zorganizowana przez Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Stowarzyszenie "Mykwa", we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Fundacją EVZ. Moderatorką wystawy jest Agnieszka Wargowska-Dudek.

plakat informujący o wystawie Call me Isza. Żeńszczyzna: żydowsko-polskie dziedzictwo kobiet, z lewej strony zdjęcie kobiety po prawej informacje o wystawie