Kawiarnia Muzyczna MGOKiS: Czesław Niemen – Wspomnienie

2014-03-23

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na dziesiąty koncert z  cyklu "Kawiarnia Muzyczna MGOKiS ". Tym razem foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego wypełnią piosenki jednego z największych artystów polskiej sceny muzycznej – niezapomnianego Czesława Niemena.

Podczas koncertu, utrzymanego w nastrojowym tonie, przypomnimy największe  przeboje legendarnego wokalisty, takie jak m.in. "Pod Papugami", "Dziwny jest ten świat", "Jednego serca" czy "Wspomnienie". Nie zabraknie także tytułów mniej znanych.

Muzyczny życiorys Czesława Niemena przypomni Państwu znakomity wokalista Grzegorz Dowgiałło wraz z Zespołem:

Grzegorz Dowgiałło – absolwent Szkoły Muzycznej I Stopnia przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla o osób niewidomych, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie (specjalność: fortepian jazzowy, obecnie wokalista Zespołu "Recycling Band"

Piotr Dziadkowiec (instrumenty klawiszowe) – student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, na Wydziale Jazzu (klasa fortepianu), uczestnik licznych projektów muzycznych i sesji nagraniowych, na co dzień współtworzy takie składy jak "Tania Odzież", "Piotr Surkowski" czy "SWK"

Florian Oskwarek (gitara elektryczna) - absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Myślenicach, członek zespołu "Sami swoi", na co dzień współpracuje z zespołem "Małe, ważne sprawy"

Mateusz Honisz (bass) – młody, bardzo obiecujący basista, uczeń Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karewicza w Krakowie, członek zespołu "V-Speed"

Maciej Słonka (perkusja) – absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, współpracował m.in. z Mateuszem Pospieszalskim i Karimem Martusewiczem (basistą zespołu "voo voo"), członek Big Bandu "Dobczyce", oraz zespołu "Sami Swoi", współtwórca "Zaucha Projekt"

Cena biletu: 15zł
Termin: 23.03.2014

Miejsce: Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach, ul. Szkolna 43
Bilety do nabycia w biurze MGOKiS, ul. Szkolna 43, Pokój 143 tel. 12 2716 757 oraz w Rucola Caffe.