WSPOMNIENIE O BURMISTRZU MARCINIE PAWLAKU

2015-11-11

Witam Państwa uprzejmie i zapraszam na wieczór poświęcony wspomnieniu o śp. Marcinie Pawlaku, Burmistrzu Gminy i Miasta Dobczyce i wspaniałym człowieku.

Spotkanie odbędzie się 11 listopada 2015 r. o godzinie 17:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.
Będzie to uroczystość, w której weźmie udział Rodzina Marcina Pawlaka, jego przyjaciele i osoby, które spotkały Burmistrza na swojej drodze służbowej lub prywatnej.

Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie Państwo zaproszenie i wspólnie stworzymy atmosferę tego niezwykłego,listopadowego wieczoru, który w tradycji Dobczyc od dawna związany był zarówno z Narodowym Świętem Niepodległości, jak i z imieninami Marcina.

Zaproszenie kieruję również do tych wszystkich, do których mogą nie dotrzeć listy lub e-maile, a którzy chcieliby uczestniczyć w uroczystości, dlatego proszę o przekazywanie mojego zaproszenia w Państwa środowiskach i instytucjach.

Serdecznie pozdrawiam

Paweł Machnicki