Jacek Dewódzki w Dżemie - największe przeboje Zespołu Dżem akustycznie.

2024-10-12

Zaproszenie na koncert!

Jacek Dewódzki - polski muzyk, gitarzysta, kompozytor, wokalista. Całej Polsce dał się poznać jako wieloletni wokalista zespołu Dżem, z którym wykonywał i nagrywał największe hity. Swoje ścieżki muzyczne związał również z zespołami takimi jak: Rewolucja, Patchwork, Big Cyc i projektami, takimi jak np. Koncert „Dżem w Operze”. Dzięki charakterystycznym partiom wokalnym, przeszedł do legendy.

Tęskniliście za Jackiem? W odpowiedzi na podobne emocje MARGINES SP.Z.O.O zaprasza serdecznie na koncerty z serii ,,Jacek Dewódzki w Dżemie''. Świeżo uformowany, akustyczny skład zespołu wraz z byłym wokalistą na czele, zaprezentuje największe przeboje zespołu Dżem na żywo! Bądźcie razem z nami na kilku wydarzeniach w kraju rozpoczynających ten wyjątkowy cykl koncertów!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że z inicjatywy MGOKIS Dobczyce, nasze miasto znalazło się na trasie koncertowej projektu "Jacek Dewódzki w Dżemie". Największych przebojów zespołu Dżem, w wersji akustycznej, będzie można posłuchać już 12 października 2024, o godz. 19:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, przy ul. Szkolnej 43.

Bilety na wydarzenie, w cenie 30 zł, do nabycia w biurze MGOKiS Dobczyce (ul. Szkolna 43, pokój 143) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00, tel.:

tel. 533 990 660 lub tel. 12 27 16 757

Tego koncertu nie można przegapić!!! Serdecznie zapraszamy!

czarny plakat z mężczyzną i napisy białe i czerwone informujące o koncercie