II RODZINNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

2016-07-16

W sobotę o godzinie 9:00 na korcie Orlik w Dobczycach odbędzie się II RODZINNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO Family Cup 2016.

Zapraszamy wszystkie dzieci razem z mamą, tatą, wujkiem, ciocią, dziadkiem, babcią a także rodzeństwem, czy kuzynostwem do udziału w II Rodzinnym Turnieju Tenisa Ziemnego!

Pary deblowe mogą zgłaszać się do turnieju przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres topspin@onet.eu do 10 lipca 2016 r. Start turnieju w sobotę 16 lipca 2016 o godzinie 9:00 na korcie Orlik w Dobczycach. Na uczestników czekają puchary, medale i nagrody oraz wspaniała zabawa! Zapraszamy!

Rozgrywki w poszczególnych kategoriach odbędą się pod warunkiem zgłoszenia co najmniej 2 par w danej kategorii. Rozgrywki odbędą się w następujących kategoriach
- I - dzieci do 12 lat /wiek min : 7 lat/ : pokrewieństwo : rodzeństwo, kuzynostwo
- II - dzieci do 12 lat + dorosły /min.18 lat/ : pokrewieństwo : rodzeństwo, rodzic
- III - debel męski „+12 lat” : pokrewieństwo : rodzeństwo, syn, ojciec
- IV - debel żeński „+12 lat” : pokrewieństwo : rodzeństwo, córka, matka
- V - mikst „+12 lat” : pokrewieństwo : rodzeństwo, córka, matka, ojciec

Zasady i system rozgrywek :

ZASADY UPROSZCZONE :
Kat. I: mecze na mniejszy kort, gąbki lub piłki czerwone, tie-break.
Kat II. mecze na mniejszy kort, piłki czerwone lub pomarańczowe, skrócone pojedynki,
osoba dorosła serwis na stronę dziecka z dołu, dziecko serwis z góry lub dołu,
ewentualnie rzut ręką.

ZASADY OGÓLNE :
Kat. III gra w/g losowania i systemu pucharowego do jednego seta przy stanie 5:5
rozstrzyga tie-break.
Kat. IV : gra w/g losowania i systemu pucharowego do jednego seta przy stanie 5:5
Kat.V: gra w/g losowania i systemu pucharowego do jednego seta przy stanie 5:5
rozstrzyga tie-break.
Turniej realizowany jest w ramach projektu "Organizacja zajęć tenisa ziemnego oraz trzech turniejów tenisowych w tym jeden międzynarodowy” dofinansowanego przez Gminę Dobczyce.
Nagrody ufundowane są przez Gminę Dobczyce i Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

plakat - II RODZINNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO