II DOBCZYCKI BIEG NA DYSTANSIE 10 KM

2015-07-18

Dobczycki Klub Biegacza zaprasza na wielkie święto biegania w Dobczycach! Już 18 lipca II Bieg Dobczycki na dystansie 10 km ulicami naszego miasta. Nadal można się zapisywać – do 11 lipca organizatorzy przedłużyli możliwość zapisu z tańszą opłatą startową dla mieszkańców gminy. W ramach biegu uczestnicy otrzymają piękny pamiątkowy medal, koszulkę, posiłek.
Zeszłoroczny bieg w Dobczycach został uznany przez użytkowników prestiżowego portalu maratonypolskie.pl jako III najlepszy bieg w kategorii na 10 km i III miejsce w kategorii biegów w Małopolsce.
Szczegółowa mapa biegu i informacje o zapisach znajdują się na stronie: biegdobczycki.dkb.org.pl.

Informacja o utrudnieniach w ruchu

Informujemy, że w dniu 18 lipca w godz. od 15:45 do ok. 17:30 organizujemy w Dobczycach II Bieg Dobczycki. W związku z tym w podanych godzinach część ulic będzie zamknięta lub częściowo wyłączona z ruchu. Dotyczy to ulic: Mostowa, Długosza, Szkolna, Lubomirskich, Łanowa, Jagiellońska, Rzeźnicza, Plac Zgody, Kościuszki, Zacisze, Piłsudskiego, Polna, Podgórska, Budowlanych, Królowej Kingi, Długosza, Piastowska, Słoneczna, Józefa Dominika, Jałowcowa.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wyrozumiałość dla ok. 350-450 biegaczy, którzy w tym dniu przyjadą do Dobczyc z całej Polski. Wyjazd z posesji w tych godzinach może być utrudniony, prosimy również w miarę możliwości nie zostawiać samochodów na jezdni. Zachęcamy do udziału w biegu i dopingowania na trasie – mile widziane będzie w razie upałów „zraszanie” biegaczy wodą.

II Dobczycki Bieg jest współfinansowany przez Urząd Gminy i Miasto Dobczyce.

Partnerami biegu są Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach.

Dobczycki Klub Biegacza