Folklor w duszy gra - konkurs plastyczny

2015-06-13

Stowarzyszenie Wspierania Kultury "Charstek" oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają dzieci,  młodzież  oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej z powiatu myślenickiego, a także uczestników III Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich "Dobczyce 2015" do udziału w II Otwartym Powiatowym Konkursie Plastycznym: FOLKLOR W DUSZY GRA.Celem konkursu jest wzbudzenie zainteresowania folklorem regionu, poprzez ukazanie jego piękna za pośrednictwem sztuk plastycznych, uwrażliwienie na piękno strojów regionalnych i ludowych oraz rozwijanie kreatywności, ekspresji oraz wrażliwości uczestników.  Inspiracją prac powinien być polski folklor ( stroje i/lub motywy regionalne, ukazane na tle pejzażu lub charakterystycznej architektury lub pojedyncze elementy strojów)
Prace konkursowe ( płaskie,  format A3 lub A2, wykonane techniką malarską lub rysunkową)  opatrzone metryczką oraz oświadczenie uczestnika należy przesłać do 31 maja na adres:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
32-410 Dobczyce
z dopiskiem: "FOLKLOR W DUSZY GRA"
Szczegółowe informacje, regulamin konkursu, oświadczenia oraz metryczki dostępne są na stronie internetowej: www. mgokis.dobczyce.pl

Regulamin Powaitowego konkursu plastycznego "Folklor w duszy gra"

Metryczka i oświadczenie