Poznaliśmy zwycięzców Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

na zdjęciu stoją laureaci turnieju z burmistrzem Tomaszem Susiem i przedstawicielami organizatora turnieju

W niedzielę na kortach w dobczyckim parku miejskim rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce 2024 w kategorii OPEN. Swój udział w turnieju zgłosiło 12 zawodników, którzy zostali podzieleni na 3 grupy. Kapryśna pogoda spowodowała, że zawodnicy kilka razy zmuszeni byli przerwać zmagania na kortach. Ostatecznie aura dała za wygraną i turniej udało się rozegrać do końca.

Do fazy pucharowej weszło 8 najlepszych zawodników spośród których wyłoniona została trójka laureatów. Na pierwszym miejscu uplasował się Marek Antusiak, na drugim Artur Baranowski a podium zamknął Jacek Rapacz. Nagrody i puchary wręczył laureatom burmistrz Tomasz Suś wraz z przedstawicielami organizatora turnieju – Tennis Park Akademy. Burmistrz pogratulował najlepszym zawodnikom oraz życzył im dalszych sukcesów na kortach.

laureaci turnieju: Marek Antusiak, Artur Baranowski i Jacek Rapacz; w rękach trzymaja puchary i rakiety tenisowe
na stoliku stoja trzy puchary w tle kort tenisowy
strefa kibica obok kortów w dobczyckim parku miejskim
burmistrz Tomasz Suś w obecności przedstawicieli organizatora turnieju wręcza puchar laureatowi pierwszego miejsca w turnieju