I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego "Family Cup Dobczyce 2015"

Dobczycki Klub Tenisowy TOP SPIN zorganizował w sobotę, 18 lipca I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego „FAMILY CUP DOBCZYCE 2015”. W turnieju wzięło udział 8 par deblowych. Pierwsze miejsce oraz tytuł „Mistrza Family Cup” zdobyli Janusz Dudek z synem Bartoszem. Na drugim miejscu uplasowali się Andrzej Braś z synem Maciejem, a miejsce trzecie zdobyli Edward Fuła z synem Filipem. Puchar, medale i pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody (te ostatnie ufundowane przez DKT TOP SPIN) wręczył burmistrz gminy i miasta Dobczyce Paweł Machnicki, dyrektor MGOKiS Dobczyce Andrzej Topa oraz prezes Agnieszka Sarga-Fuła i wiceprezes Agnieszka Domaradzka-Koszut. Nad przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny Grzegorz Kosek.
Organizacja turnieju była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy i Miasta Dobczyce. Następny turniej już jesienią.