Dla mieszkańców

Aktualności

Narodowe czytanie Sienkiewicza w Dobczycach - 6 września 2014

Narodowe Czytanie w… Karczmie u Zagłoby

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dobczyce do udziału w Narodowym Czytaniu Trylogii Henryka Sienkiewicza. To ogólnopolska akcja, którą patronatem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski – jej inicjator. Czytanie narodowe odbywa się po raz trzeci. Dobczyce biorą w nim udział pierwszy raz – mamy nadzieję, że bardzo licznie.

Tytuły Mistrzów Małopolski w Łucznictwie przyznane!! Podwójnie "Brązowy" MGOKiS!

Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

26 sierpnia 2014 roku na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach przeprowadzone zostały Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików Łucznictwie. Już po raz ósmy, na zaproszenie MGOKiS-u, do Dobczyc zjechały najlepsze kluby łucznicze z całej Małopolski! Niezwykle cieszy fakt, że z roku na rok liczba uczestników zawodów rośnie!

IV MAŁOPOLSKI KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MIECHÓW 2014

Centrum Kultury i Sportu oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie zapraszają na IV Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej dla szkół województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, który odbędzie się 27. i 28. listopada 2014r. w Domu Kultury w Miechowie przy ulicy Racławickiej 10.

Strony