Dla mieszkańców

Aktualności

Przerwa w dostawie wody

W związku z pracami na sieci wodociągowej Urząd Gminy i Miasta Dobczyce informuje, że w dniu 04.09.2014r (czwartek) w godzinach 8:30 do 14:30 na ul. Piastowskiej, ul. Słonecznej, ul. Lubomirskich, ul. Zacisze, ul. Łanowej, ul. Łąkowej, ul. Dominika, ul. Polnej nastąpi przerwa w dostawie wody.

Organizacja zajęć nauki gry tenisa ziemnego, organizacja turnieju tenisowego oraz zakup sprzętu do nauki gry w tenisa ziemnego

Od lipca na korcie dobczyckiego Orlika trwają zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego, organizowane przez Urząd Gminy i Miasta Dobczyce. Najmłodszy uczestnik ma 6 lat a najstarszy prawie 60. To pokazuje, że każdy wiek jest odpowiedni, by rozpocząć przygodę i zdobywać nowe umiejętności, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc.

Narodowe czytanie Sienkiewicza w Dobczycach - 6 września 2014

Narodowe Czytanie w… Karczmie u Zagłoby

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dobczyce do udziału w Narodowym Czytaniu Trylogii Henryka Sienkiewicza. To ogólnopolska akcja, którą patronatem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski – jej inicjator. Czytanie narodowe odbywa się po raz trzeci. Dobczyce biorą w nim udział pierwszy raz – mamy nadzieję, że bardzo licznie.

Tytuły Mistrzów Małopolski w Łucznictwie przyznane!! Podwójnie "Brązowy" MGOKiS!

Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

26 sierpnia 2014 roku na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach przeprowadzone zostały Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików Łucznictwie. Już po raz ósmy, na zaproszenie MGOKiS-u, do Dobczyc zjechały najlepsze kluby łucznicze z całej Małopolski! Niezwykle cieszy fakt, że z roku na rok liczba uczestników zawodów rośnie!

Strony