Dla mieszkańców

Aktualności

Wyłożenie do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla sołectw: Brzezowa, Skrzynka, Stadniki i Stojowice

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu w dniach od 23.02.2015r. do 23.03.2015r. projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla sołectw: Brzezowa, Skrzynka, Stadniki i Stojowice.

Wyspa skarbów w Dobczycach!

Wyspa skarbów w Dobczycach

Spektakl „Wyspa Skarbów” to wspaniałe widowisko taneczne zainspirowane książką Roberta Louisa Stevensona, w reżyserii Natalii Ferlak, Karoliny Moskal-Flagi oraz Magdaleny Światłoń. To drugi spektakl po „Alicji w Krainie czarów” , który prezentują tancerze Studia Tańca R. Jednak tym razem , prawie 80 tancerzy zabierze Państwa w pełną niesamowitych przygód taneczną podróż w poszukiwaniu pirackiego skarbu.

Ważne zmiany dla Klientów Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych

dowody_nowe_przepisy

Z dniem 1 marca 2015 roku wchodzą w życie trzy nowe ustawy: Prawo o aktach stanu cywilnego, Ustawa o dowodach osobistych oraz Ustawa o ewidencji ludności. Zmiany, jakie ustawy niosą ze sobą w swoim założeniu mają ułatwić Klientom załatwienie sprawy w urzędzie oraz usprawnić pracę urzędnikom.

Strony