Dla mieszkańców

Aktualności

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych: "Hej, Kolęda, Kolęda...", Dobczyce 2015

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych 2014

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają dziecięce, młodzieżowe i dorosłegrupy kolędnicze działające na terenie powiatu myślenickiego, które prezentują autentyczne formy kolędowania charakterystyczne dla regionu, z którego się wywodzą, do udziału w Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędniczych "Hej Kolęda, Kolęda...".

III Jarmark Świąteczny w Dobczycach - było pachnąco i kolorowo

III Jarmark

Mały Rynek w Dobczycach po raz trzeci zapachniał choinkami i rozbrzmiewał gwarem Jarmarku Świątecznego. W tym roku, w przedświątecznym spotkaniu w Dobczycach, uczestniczyło ponad 20. twórców. W programie Jarmarku znalazło się wiele atrakcji, wśród których najbardziej oczekiwanymi przez dzieci były: wizyta św. Mikołaja i… rozstrzygnięcie konkursu na imię dla Misia z biblioteki.

Wigilia Uliczna 2014

Wigilia 2014

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Urząd Gminy i Miasta Dobczyce serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Dobczyce na tradycyjną Wigilię Uliczną, która odbędzie się 21 grudnia 2014 roku w dobczyckim Rynku. Rozpoczęcie o godz. 14:00.

Strony