Dla mieszkańców

Aktualności

Za nami XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika

Za nami XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika

W dniach 10-18 lipca 2015, po raz 23, najlepsi szachiści, w wieku od 5 do 79 lat, rywalizowali w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. Józefa Dominika. W ciągu 9 dni, rozegrano w 3 miejscach 6 różnych turniejów: Turniej „Dwójek”, Turniej Rodzin, Turniej A, Turniej B, organizowane po raz I Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy i Miasta Dobczyce oraz Turniej Błyskawiczny.

I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego "Family Cup Dobczyce 2015"

I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego "Family Cup Dobczyce 2015"

Dobczycki Klub Tenisowy TOP SPIN zorganizował w sobotę, 18 lipca I Rodzinny Turniej Tenisa Ziemnego „FAMILY CUP DOBCZYCE 2015”. W turnieju wzięło udział 8 par deblowych. Pierwsze miejsce oraz tytuł „Mistrza Family Cup” zdobyli Janusz Dudek z synem Bartoszem. Na drugim miejscu uplasowali się Andrzej Braś z synem Maciejem, a miejsce trzecie zdobyli Edward Fuła z synem Filipem.

Donatan i Cleo oraz Zbigniew Wodecki gwiazdami Dni Dobczyc

W najbliższy weekend, 17-19 lipca, już po raz dwudziesty odbędą się Dni Dobczyc. Jak co roku, organizator:  Izba Gospodarcza Dorzecza Raby przewidziała dla mieszkańców wiele atrakcji. W tym roku wystąpią takie gwiazdy jak Donatan i Cleo (sobota) i Zbigniew Wodecki z zespołem (niedziela), z którym zagra również dobczycka Orkiestra „OSP Dobczyce”.

Strony